نگاهی به چهره‌‌ی مسی و رونالدو در تمام انیمیشن‌های معروف!

نگاهی به چهره‌‌ی مسی و رونالدو در تمام انیمیشن‌های معروف!

پایگاه خبری فوتبالی - لیونل مسی و کریستیانو رونالدو به عنوان دو فوق ستاره عصر حاضر، افتخارات بسیار زیادی را کسب کرده‌اند به طوری که آنها بدون شک دو بازیکن برتر جهان در حال حاضر هستند و از طرفی بسیاری معتقدند که این دو، بهترین فوتبالیست‌های کل تاریخ هم هستند چرا که رکورد هایی که آن‌ها شکسته‌اند، تاریخی است.

به گزارش فوتبالی، کریستیانو رونالدو و لئو مسی به تازگی دو رکورد تاریخی را شکسته‌اند. رونالدو رکورد بیکان را به عنوان بیشترین تعداد گلِ زده‌ی رسمی در تاریخ فوتبال شکسته است و لئو مسی هم در اواخر سال 2020، رکورد پله را به عنوان بیشترین تعداد گلِ زده برای یک باشگاه شکست. هر دوی آن‌ها بدون شک بهترین هستند. به همین مناسبت، یک انیماتور خلاق، چهره‌ی لیونل مسی و کریستیانو رونالدو را در تمام انیمیشن های معروف بازسازی کرده است به طوری که اگر کاراکتر لئو مسی یا کریستیانو رونالدو در آن کارتون حضور داشت، بدین شکل می‌شد.

لیونل مسی

این کار جالب در شبکه‌های اجتماعی و میان کاربران دست به دست شده و توجه زیادی را به خود جلب کرده است چرا که حضور لیونل مسی و کریستیانو رونالدو به عنوان یک شخصیت کارتونی در انیمیشن ها و کارتون های معروف، می‌تواند ایده‌ای ناب و در نوع خود جالب باشد و این انیماتور این چهره‌ها را بازسازی کرده است.

کریستیانو رونالدو

1470

498 نظر