اولین تصویر از رونالدو در تهران

اولین تصویر از رونالدو در تهران

پایگاه خبری فوتبالی - کاروان تیم النصر عربستان برای بازی مقابل پرسپولیس در هفته اول از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، وارد شهر تهران شد.

به گزارش فوتبالی ، کریستیانو رونالدو بدون تردید شاخص ترین چهره حاضر در کاروان تیم النصر عربستان است و خیلی ها منتظر ورود او به ایران بودند. از کاروان تیم النصر عربستان به همراه کریستیانو رونالدو در فرودگاه امام شهر تهران استقبال به عمل آمد و آن ها با خوش آمد گویی و همچنین دریافت هدیه های ویژه وارد ایران شدند به عنوان مثال کریستیانو رونالدو یک فرش خاص ایرانی را به عنوان یادبود و هدیه دریافت کرد و باشگاه پرسپولیس از ستاره پرتغالی استقبال به عمل آورد.

در تصویری که از کریستیانو رونالدو در فرودگاه امام منتشر شده است می بینیم که از ستاره پرتغالی و دیگر اعضای تیم النصر عربستان با میوه هایی مثل سیب و موز پذیرایی به عمل آمده است. از سوی دیگر یک بطری آب معدنی، یک جعبه دستمال کاغذی و گل های رز به رنگ زرد و قرمز روی میز جلوی رونالدو دیده می شود و به نظر می رسد که این گل ها در استقبال از رونالدو به او داده شده است.

شاید اگر سال ها پیش گفته می شد که قرار است از رونالدو در تهران با سیب و موز پذیرایی شود کمتر کسی باور می کرد اما اکنون به لطف پیوستن رونالدو به النصر عربستان و رویارویی آن ها در لیگ قهرمانان آسیا با پرسپولیس این قضیه به واقعیت تبدیل شده است.

1470