استقبال از ستاره سابق منچستر یونایتد در لالیگا با "آرزوی مرگ او"

استقبال از ستاره سابق منچستر یونایتد در لالیگا با "آرزوی مرگ او"

پایگاه خبری فوتبالی – میسون گرینوود، طی اولین بازی اش برای تیم ختافه، با شعارهایی که او را به مرگ دعوت می‌کردند، روبرو شد.

به گزارش فوتبالی، مهاجم سابق منچستر یونایتد، به دنبال تصمیم تیم دوران کودکی اش مبنی بر قرض دادن او به جای بازگرداندن او به تیم اصلی خود، پس از 18 ماه طولانی، برای اولین بار در یک رقابت رسمی فوتبال حضور پیدا کرد.

گرینوود در نیمه دوم بازی ختافه و اوساسونا، در فاصله 25 دقیقه مانده تا پایان بازی به زمین آمد و کرنری را به دست آورد که طی آن تیم جدیدش، گل پیروزی بخشش را در پیروزی 3-2 مقابل اوساسونا به ثمر رساند.

طرفداران اوساسونا، با فریاد‌های آزار دهنده "گرینوود، بمیر" از او استقبال کردند. به نظر می‌رسد که وجهه منفی ای که پس از اتهامات تجاوز و رفتارهای خشن خانگی برای او ایجاد شده بود، با او باقی مانده است. اتهاماتی که همگی در آخرین جلسه دادگاه او از او برداشته شدند.

گرینوود توانست تا با بی اعتنایی به این شعارهای آزاردهنده، عملکرد خوبی از خود به اجرا بگذارد که اینگونه توسط، خوزه باردالاس، سرمربی جدیدش تصدیق شد:" میسون بازیکن بسیار خوبی است، ما خیلی به او اعتماد داریم و فکر می‌کنم که برای باشگاه ختافه و فوتبال اسپانیا بسیار مفید خواهد بود."

2102