هواداران از بازی نساجی و الهلال به ورزشگاه آزادی برمی‌گردند؟

هواداران از بازی نساجی و الهلال به ورزشگاه آزادی برمی‌گردند؟

پایگاه خبری فوتبالی- ورزشگاه آزادی آماده پذیرایی از هواداران است.

به گزارش فوتبالی، یکی از اتفاق های عجیب بیست و سومین دوره لیگ برتر بدون تماشاگر بودن بازی های استقلال و پرسپولیس بود. اتفاقی که باعث اعتراض هواداران و حتی بازیکنان و کادرفنی دو تیم هم شد و آنها خواستار انتقال بازی ها خود به ورزشگاه دیگری شدند تا امکان حضور هوادارانشان وجود داشته باشد. به هر صورت استقلال و پرسپولیس نتوانستند با حضور هواداران میزبان تیم های دیگر باشند و همین هم باعث شد تا تحویل جام قهرمانی سوپر جام به درخواست باشگاه پرسپولیس فعلا تا حضور هواداران به تعویق بیفتد.

حالا پس از سه ماه به نظر می رسد که بازسازی طبقه اول ورزشگاه آزادی به پایان رسیده و آماده پذیرایی از هواداران است. مهیار عسگریان سرپرست شرکت توسعه در گفتگوی تلفنی با برنامه فوتبال برتر در خصوص آخرین وضعیت سکوهای ورزشگاه آزادی و اینکه آیا شرایط حضور هواداران فراهم شده، گفت:"در بازی پرسپولیس و النصر بیشتر سکوهای هایی که درحال بازسازی هستند با اقدامات صورت گرفته کاور می‌شوند، الان ظرفیتی معادل 22 هزار صندلی از سکوهای استادیوم آزادی تحت بازسازی است و بقیه ظرفیت قابلیت پذیرش تماشاگر را دارد. در حال حاضر دیگر نخاله ساختمانی نداریم و عملیات ساخت‌وساز دنبال می‌شود. تصمیم گیرندگان برگزاری بازی با این شرایط می‌توانند دستور ورود تماشاگران را صادر کنند و مشکلی در این خصوص نداریم." 

طبق صحبت های سرپرست شرکت توسعه اگر محرومیت انضباطی هواداران پرسپولیس نبود و با توجه به آماده سازی ورزشگاه آزادی، این دیدار حساس با حضور هواداران برگزار می شد، اما به دلیل محرومیتی که دلیل آن را همه می دانند، برگشت هواداران به ورزشگاه آزادی به دیدار نساجی و الهلال در هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا موکول شد.

۲۶۳۶