برنامه‌ریزی بارسلونا برای جذب فوق ستاره نروژی

برنامه‌ریزی بارسلونا برای جذب فوق ستاره نروژی

پایگاه خبری فوتبالی- بارسلونا برنامه دارد تا در سال‌های آینده برای جذب ارلینگ هالند اقدام کند.

به گزارش فوتبالی، بارسلونا مدت‌هاست که توان رقابت برای خرید بازیکنان بزرگ و ابرستاره را ندارد. این باشگاه از نظر اقتصادی با سال‌هایی که به راحتی برای خرید بازیکن بیش از 100 میلیون پرداخت می‌کرد فاصله دارد. آن‌ها در تابستان 2022 توانستند به فعال‌سازی اهرم‌های اقتصادی، چند بازیکن تاثیرگذار مثل لواندوفسکی، رافینیا و ژول کنده را به خدمت بگیرند، اما پس از گذشت یک فصل شرایط دوباره برای این باشگاه پیچیده شد.

آن‌ها حالا راهی جز فروش بازیکنان خود ندارند. فرنکی دی یونگ، ژول کنده و چند بازیکن دیگر گزینه‌های باشگاه برای کسب درآمد در تابستان پیش رو هستند.

حالا در این میان، خبر عجیبی در رسانه‌ها منتشر شد. جرارد رومرو، خبرنگار اسپانیایی نزدیک به باشگاه بارسلونا مدعی شده است که دکو، مدیر ورزشی بارسلونا دیداری با ایجنت ارلینگ هالند ترتیب داده است.

رومرو در همین باره توضیح داد: «در این جلسه درباره جدایی دو بازیکنی که ممکن است به باشگاه در معامله هالند کمک کنند صحبت شد.»
 
این خبرنگار در ادامه اضافه کرد: «ما همچنین می توانیم تایید کنیم که تاریخی برای ملاقات با خانواده هالند و افراد نزدیک او برای ارزیابی وضعیت معامله تعیین شده است.»

اوریول دومنک نیز در این خصوص گفت: «تابستان پیش رو قرارداد هالند بند فسخ ندارد اما برای تابستان بعدی هالند یک بند فسخ ۱۷۵ میلیونی برای تیمهای خارج از پرمیرلیگ دارد!»

ارلینگ هالند یکی از گران‌قیمت‌ترین بازیکنان حال حاضر جهان است و جذب این ستاره نروژی برای باشگاهی مثل بارسلونا که در شرایط اقتصادی خوبی قرار ندارد، تقریبا غیرممکن است؛ اما لاپورتا و تیم مدیریتی پیش از این ثابت کردند که می‌توانند در لحظات خاص همه را غافل‌گیر کنند.

1428