ستاره خط دفاعی اینتر قصد ترک این تیم را ندارد

ستاره خط دفاعی اینتر قصد ترک این تیم را ندارد

پایگاه خبری فوتبالی- الساندرو باستونی ستاره خط دفاعی اینتر، خواهان ماندن در این تیم است و آرزو دارد یک روز بازوبند کاپیتانی نراتزوری را بر بازو داشته باشد.

به گزارش فوتبالی، الساندرو باستونی مدافع ملی پوش ایتالیایی اینتر معتقد است که هیچکس انتظار نداشت آنها در این فصل عنوان قهرمانی را کسب کنند و توضیح داد که می‌خواهد در باشگاه بماند و روزی بازوبند کاپیتانی نراتزوری را ببندد.

مدافع ۲۵ ساله اینتر که فصل درخشانی را با اینتر در سری آ تجربه می‌کند و آنها در آستانه کسب اسکودتو قرار دارند. او در مورد دلایل درخشش این تیم در این فصل گفت: همه چیز از در دسترس بودن و نگرش ذهنی کلی تیم سرچشمه می‌گیرد. اگر من به حمله بروم، لائوتارو یا مخیتاریان می‌دانند که باید به دفاع بروند. همه دفاع می‌کنند، همه حمله می‌کنند و راز بزرگی وجود ندارد و ما به نحوه کار مربی احترام می‌گذاریم، می‌دانیم که باید چه کار کنیم، و تیم اینتر که می‌بینید به این شکل بیرون می‌آید.

او در مورد آینده خود و ماندن در اینتر گفت: در حال حاضر من می گویم بله می‌مانم و دلیلش این است که هر بار در خانه بازی می‌کنیم، برای رسیدن به جوزپه مئاتزا، اتوبوس ما از جایی می‌گذرد که همیشه پیرمردی را می‌بینم که پرچم اینتر را تکان می‌دهد. اینها لحظاتی هستند که شما از کار خود لذت می‌برید، من برای این احساسات بازی می‌کنم.

باستونی در مورد علاقه‌مند بودن به کاپیتانی در تیم اینتر گفت: بله، من آن را دوست دارم. کاپیتان به عنوان رهبر تیم بار سنگینی را به دوش می‌کشد. به هر حال، این چیزی است که دوست دارم در آینده با تیم اینتر تجربه کنم.

۱۴۲۸